LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Argat i Soros”/ Demokratët “kryqëzojnë” Lulzim Bashën

24 Shtator 2018, 07:40, Aktualitet CNA
“Argat i Soros”/ Demokratët “kryqëzojnë”

Drejtuesi i Departamentit për Mjedisin në PD, Jamarbër Malltezi, në një postim në faqen e tij në rrjetet sociale, akuzon kryeministrin Rama si argat të Soros.

Në postimin e tij, Malltezi gjithashtu shkruan se në këto 5 vite kanë ikur  400. 000 shqiptarë.

?5 vjet që qeveris Soros me argatin e tij dhe ikën 400. 000 shqiptarë, e shkretuan vendin si të kishte rënë murtaja.?-shkruan Malltezi në postimin e tij.

Por, pas postimit të Malltezit, demokratët kanë shpërthyer në kritika dhe akuza të forta edhe ndaj kreut të PD, Lulzim Basha.

?Nderroni kryetarin i nderuar se ngelem ne opozite edhe 4 vjet tjera?-shkruan një komentues.

Ndërsa një tjetër shkruan ?Jam sh dakort, por duhet qe ju ke pd-ja ti pastroni pastaj eshte me e lehte per te mar pushtetin,per sa ti keni dhe ju njesoj do vazhdoj, respekte?.

?Ndersa kryetari jone i nderuar thjesht shton dozen e gjumit ?? respekte?-shkruan një tjetër.

Po ashtu një tjetër shkruan ?Ooo Malltezi, po lshoja nji za atij qe keni afer, Lulit qe udhehiqet e ka mbush PD-ne me Sorosianet e Henri Çili!kjo asht ajo qe na ka dermu PD-ne!?

?Edhe kryetarin e pd me sorsin e kena kshu qe ms te shajm sorsin se do na qeshin pastaj kur ta mari pd ik i sors e vjen i sors tj?-shkruan një tjetër.

Ja disa nga komentet:

Lajmet e fundit nga