LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Artan Hoxha flet me emra/ Zbulon dy deputetët që kërcënoi me armë Shullazi

24 Shtator 2018, 12:08, Aktualitet CNA
Artan Hoxha flet me emra/ Zbulon dy deputetët që kërcënoi me

Gazetari investigativ, Artan Hoxha i ftuar në emisionin ?KAPITAL? ka rikthyer në vëmendje çështjen e Emiljano Shullazit, për të cilën ka pasur jo pak akuza nga ana e opozitës.

Gazetari Hoxha tha se Shullazi ka qënë në aktivitet edhe para 2005-ës.

?Shullazi ka qënë në aktivitet edhe para 2005. Kur ka ardhur PD në pushtet është akuzuar se hapur kërcënoi me armë dy deputetë të PS, Vasilika Hysin dhe Besnik Baren në një takim elektoral. Dikur mbështeste kandidatët e PD, më vonë ka bërë të kundërten. Krimi i organizuar nuk ka bindje politike?-u shpreh Artan Hoxha./ CNA.al

Lajmet e fundit nga