LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FNSH zbarkon në Lezhë dhe Laç/ Shoqëron 17 persona

24 Shtator 2018, 12:47, Aktualitet CNA
FNSH zbarkon në Lezhë dhe Laç/ Shoqëron 17 persona

Policia e Shkodrës në bashkëpunim me FNSH, kanë zhvilluar mbrëmjen e djeshme aksione në Lezhë dhe në Laç, për arrestimin e personave në kërkim dhe atyre që qarkullojnë me armë.

Sipas burimeve të policisë, gjatë aksionit janë kontrolluar 41 makina luksoze, si dhe janë shoqëruar 17 persona.

FNSH prej disa ditësh po ushtron kontrolle në disa qytete të vendit, me qëllim parandalimin e ngjarjeve kriminale dhe arrestimin e personave në kërkim./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga