LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tjetër rrjedhje në LSI/ Braktiset Kryemadhi

24 Shtator 2018, 12:44, Aktualitet CNA
Tjetër rrjedhje në LSI/ Braktiset Kryemadhi

Këshilltarja e LSI-së në Këshillin Bashkiak të Kuçovës, Valbona Hoxha ka vendosur të largohet nga LSI-ja.

Ky vendim u bë publik gjatë mbledhjes së Këshillit Bashkiak në Kuçovë ditën e sotme, shkruan Ballkan Web.

Valbona Hoxha me anë të një letre, është shprehur se do ti bashkohet Partisë Socialiste.

Kjo është këshilltarja e pestë brenda 8 muajve që i bashkohet PS-së, 2 nga LSI-ja dhe 3 nga partitë e vogla./CNA.al

Lajmet e fundit nga