LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Është zyrtare!/ Rita Ora dhe Chris Brown janë në një lidhje

24 Shtator 2018, 20:45, Aktualitet CNA
Është zyrtare!/ Rita Ora dhe Chris Brown janë në një

Para disa kohësh në media flitej për një lidhje të mundshme mes këngëtares me origjinë shqiptare, Rita Ora dhe yllit amerikan, Chris Brown. Në atë kohë dyshja zgjodhi të qëndrojë në heshtje, por me sa duket nuk po rezistojnë më gjatë.

Rita dhe Chris janë parë së bashku në Milano teksa kanë qëndruar në të njëjtin hotel. Pas përfundimit të ?Milano Fashion Week? dyshja janë larguar për të festuar në një nga club-et e qytetit.

Kujtojmë se këngëtarët tre vite më parë kanë bashkëpunuar në këngën ?Body on me?, ku kanë realizuar skena të nxehta mes tyre.

Lajmet e fundit nga