LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto- Jahti luksoz prek për herë të dytë brigjet e Sarandës

24 Shtator 2018, 13:53, Aktualitet CNA
Foto- Jahti luksoz prek për herë të dytë brigjet e

Jahti i miliarderit rus, Andrey Melnichenko është ankoruar sërish në brigjet e Sarandës.

Kjo gjë ka impresionuar së tepërmi qytetarët e Sarandës, por edhe turistët e huaj, të cilët janë duke kaluar këto ditë të nxehta, duke bërë foto me jahtin luksoz.

Kujtojmë se ky jaht ishte ankoruar më parë në portin e Sarandës, në korrik të këtij viti.

Këto vizita të shpeshta, kanë shtuar dyshimet, se miliarderi rus, i cili është mik me Vladimir Putin, po kërkon të gjejë mënyra për të influencuar në Shqipëri dhe në rajonin e Ballkanit. /CNA.al

 

Lajmet e fundit nga