LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Çifti i njohur i telenovelave feston 4-vjetorin e lidhjes

24 Shtator 2018, 21:15, Aktualitet CNA
Çifti i njohur i telenovelave feston 4-vjetorin e lidhjes

Angelique Boyer dhe Sebasatian Rulli janë bërë të njohur në Shqipëri nga rolet e tyre në telenovelat meksikane. Dashuria e tyre ka lindur gjatë bashkëpuniemve si aktorë dhe ende ata vazhdojnë ta duan njëri-tjetrin njësoj si ditën e parë.

Ditën e sotme dy aktorët festojnë 4-vjetorin e lidhjes dhe sigurisht që nuk mund të mos e kujtonin këtë ditë speciale. Sebastian ka publikuar në ?Instagram? një fotografi ku shihet pranë Angelique. ?Sot bëhen 4 vite përkrah teje. Më ke bërë të ngjitem në qiell pa i hequr këmbët nga toka. Sepse dashuria jonë vazhdon të jetë liria për të fluturar. Bashkë përgjithmonë.

Të dua?, ? ka shkruar aktori krahas fotos. Kujtojmë se ndër telenovelat e tyre më të suksesshme ka qenë ?Teresa?, në të cilën të dy kishin rol protagonistë.

 

 

Hoy ya son 4 años a tu lado @angeliqueboyer , haciéndome subir al cielo sin despegar los pies del suelo. Porque nuestro amor siga siendo la libertad de volar Juntos siempre. Te Amo ?

A post shared by Sebastian Rulli (@sebastianrulli) on

Lajmet e fundit nga