LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video/ Përfshihet nga flakët një gropë me serë në Zharrëz

24 Shtator 2018, 14:36, Aktualitet CNA
Video/ Përfshihet nga flakët një gropë me serë në

Një zjarr ka rënë ditën e sotme në fshatin Zharrëz, në Fier.

Mësohet se nga flakët e zjarrit është përfshirë një gropë me serë.

Gjithashtu e ditur bëhet se zjarrfikësit kanë shkuar menjëherë në vendngjarje për të bërë të mundur shuarjen e flakëve dhe se deri më tani nuk raportohet për dëme.

Ndërkohë që policia po punon për identifikimin e shkaqeve, që kanë shkaktuar rënien e zjarrit./ CNA.al

Më poshtë po ju sjellim dhe një video, që tregon pamje nga zjarri që ka rënë fshatin Zharrëz 

Lajmet e fundit nga