LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Habit këngëtarja shqiptare/ 10 muaj pa vendosur makeup

24 Shtator 2018, 21:50, Aktualitet CNA
Habit këngëtarja shqiptare/ 10 muaj pa vendosur makeup

Për një personazh të njohur për publikun, imazhi është shumë i rëndësishëm.

Por Vesa Luma, prej 10 muajsh tashmë ka ndërmarrë një vendim të rëndësishëm që i ka dhënë rezultate të dukshme. Prej më pak se një viti ajo nuk ka vendosur grim e për këtë ndihet shumë mirë.

?10 muaj pa make-up dhe fytyra ime është e freskët sërish, pas kaq shumë vitesh?, ? shkruan këngëtarja në Instagram.

Lajmet e fundit nga