LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Kukullat në skenë dhe oligarkët në prapaskenë”/ Për kë e ka fjalën Lubonja

24 Shtator 2018, 15:19, Aktualitet CNA
“Kukullat në skenë dhe oligarkët në

Analisti Fatos Lubonja gjatë një interviste në “News 24” ka folur në lidhje me çështjen e oligarkëve në Shqipëri.

Lubonja është shprehur se Rama, grabit dhe thotë se do shemb teatrin, sepse ka mbështetjen e oligarkëve.

?Nuk është çështja tek sëmundja e Edi Ramës, tek çmenduria e tij. Rama grabit këtej dhe thotë do shemb teatrin andej se ka mbështetjen  e oligarkëve. Rama nuk mund ti bëj këto gjëra pa mbështetjen e oligarkëve?,- ka thënë analisti.

Më tej gjatë fjalës së tij Lubonja është shprehur se kukullat janë në skenë dhe oligarkët në prapaskenë, duke iu referuar, klasës politike shqiptare./ CNA.al

Lajmet e fundit nga