LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Platforma kundër oligarkëve/ Anëtari i këshillit Kombëtar nxjerr bllof Bashën

24 Shtator 2018, 14:55, Aktualitet CNA
Platforma kundër oligarkëve/ Anëtari i këshillit

Anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike Edvin Kulluri ka ironizuar kreun e opozitës, Lulzim Bashën, pas prezantimit nga ky i fundit të platformës kundër korrupsionit dhe oligarkisë për çlirimin e ekonomisë shqiptare.

Në një postim në rrjetet sociale Kulluri, shkruan se ka dhe një platformë tjetër në ?luftën ndaj oligarkëve?.

“Ka dhe nje platforme tjeter ne ?luften ndaj oligarkeve?: tu marrim me shume leke!”,-shkruan Kulluri në postimin e tij.

Sipas anëtarit të Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, platforma është t?u marrin sa më shumë lekë oligarkëve./ CNA.al

Lajmet e fundit nga