LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

E rëndë/ Dajë e nip humbin jetën

24 Shtator 2018, 16:28, Aktualitet CNA
E rëndë/ Dajë e nip humbin jetën

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në Torovcë të Lezhës, ku raportohet se dajë e nip kanë humbur jetën.

Nga të dhënat e para mësohet se daja përkatësisht 35 vjeç dhe nipi  21 vjeç kanë rënë në pus, pasi kanë qenë duke gërmuar.

Aktualisht në vendin e ngjarjes ndodhet zjarrfikësja dhe ambulanca, ndërsa po punohet për nxjerrjen e trupave të pajetë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga