LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Basha "shkatërron" audiencën/ E "shqyejnë” gazetarët

24 Shtator 2018, 20:51, Aktualitet CNA
Basha "shkatërron" audiencën/ E "shqyejnë”

Eni Vasili në emisionin e saj ?Open? në Top Channel, ka ftuar kryetarin e Partisë Demokartike, Lulzim Basha, i cili nën tensionin e akuzave që i janë adresuar së fundmi është përpjekur t?i justifikojë ato.

Në grafikun e audiencës të siguruar nga CNA.al, shihet qartazi se Basha nuk ka siguaruar maksimumin e mundshëm të audincës që pretendon një televizion, madje mund të thuhet se e ka ?shkatërruar? atë.

Ai ka pasur të njejën ndjekje thuajse me ministrin e Brendshëm Fatmir Xhafaj, i ftuar në emisionin ?Real Story? në Vizion Plus, të Sokol Ballës.

Audianca mbrëmjen e sotme kryesohet nga televizioni Klan me emisionin ?Opinion? ië Blendi Fevziut, ku të ftuar janë gazetari i kronikës Artan Hoxha, gazetarja Anila Hoxha, analisti Lorenc Vangjeli dhe gazetari Basir Çollaku./ CNA.al

Lajmet e fundit nga