LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fotolajm- Berisha dhe Rama “thyejnë” Bashën/ Kryeopozitari braktiset nga qytetarët

24 Shtator 2018, 19:59, Aktualitet CNA

Mbrëmjen e sotme kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është ftuar në emisionin ?Open? të Eni Vasilit, në Top Channel.

Ndonëse çështjet që mund të trajtohen nga një kryeopozitar janë shumë të rëndësishme për qytetarët, pasi deri më sot janë jo pak denoncime që i janë adresuar qeverisë, Basha që duhet të ishte shpresa për qytetarët, sot nuk përbën më lajm.

Këtë e fakton numri i qytetarëve të cilët po e ndjekin live në rrjetet sociale.

Siç mund të shihet nga fotoja  e marrë në adresën e tij, Basha ndiqet vetëm nga 323 persona. Nuk ka të krahasuar me ndjekjen live të ish-kryeministrit Sali Berisha në ?Opinion? dy javë më parë, apo me kryeministrin aktual Edi Rama sërish ky dy javë më parë në ?Open?./ CNA.al

Basha në “Open”, Top Channel

Berisha në “Opinion”, TV Klan

Rama në “Open”, Top Channel

Berisha shkatërron audiencën në “Opinion”/ Shkërmoq Ramën dhe Lu

Lajmet e fundit nga