LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dosjet “e nxehta” tek Krimet e Rënda/ Lala jep alarmin

24 Shtator 2018, 22:03, Aktualitet CNA
Dosjet “e nxehta” tek Krimet e Rënda/ Lala jep alarmin

Gazetarja e kronikës Klodian Lala gjatë intrevistës në emisionin  ?360 Gradë? në Ora News përmendi disa nga dosjet më të ?nxehta? tek Krimet e Rënda që mund të përfitojnë nga shkelja e procedurave.

?Kini parasysh që tek Krimet e Rënda janë disa dosje ?të nxehta? si Arbër Çekaj, zgjedhjet në Dibër, çështja Tahiri, 3.4 mln euro të Toyota Yaris. Mjafton të prekësh procedurën dhe këto shtyhen?,- ka thënë Lala.

Gjithashtu gazetarja gjatë fjalës së saj, ka treguar se kishte një hetim të thelluar për zgjedhjet në Dibër, por duke cenuar procedurën, u minua gjithë procesi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga