LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kapriçot e motit/ Ja çfarë pritet për orët në vijim

25 Shtator 2018, 06:18, Aktualitet CNA
Kapriçot e motit/ Ja çfarë pritet për orët në

Nga dita e sotme pritet që të kemi rënie drastike të temperaturave.  Gjatë paradites dhe në drekë temperaturat do të arrijnë në 30 gradë celsius, ndërkohë që pasdite ato do të bien me 6 gradë menjëherë.

Temperaturat do të ulen në mënyrë të theksuar gjatë mbrëmjes, ku në zona të thella malore termometri do të zbresë edhe në 0 gradë C.

Problematike paraqitet shpejtësia e erës pasditen e së martës dhe në vijim.

Lajmet e fundit nga