LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksidentohet rëndë me makinë, ja gjendja shëndetësore e Vera Grabockës

25 Shtator 2018, 08:53, Aktualitet CNA
Aksidentohet rëndë me makinë, ja gjendja shëndetësore e

E hëna nuk ishte një ditë tronditëse vetëm për velinën e ?Xing me Ermalin?, Kejvina Kthjellën, por edhe për regjisoren e njohur Vera Grabocka.

Sipas burimeve për ?Blitz.al?, regjisorja ka pësuar një aksident dhe për pasojë ka thyer këmbën, të cilën e ka vendosur në allçi për ta rikuperuar.

Ajo ishte e pranishme për disa ditë gjatë provave të spektaklit të kërcimit ??Dance With Me?, i cili rinisi transmetimin javën e kaluar. Pavarësisht gjendjes së saj shëndetësore Vera arriti të ishte e pranishme në regji mbrëmjen e së hënës.

Lajmet e fundit nga