LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ndjekie si nëpër filma/ Kapen dy prej autorëve të grabitjes me armë

25 Shtator 2018, 08:23, Aktualitet CNA
Ndjekie si nëpër filma/ Kapen dy prej autorëve të grabitjes

Tre persona të maskuar dhe të armatosur grabitën mëngjesin e sotëm një furgon mallrash të linjës Shqipëri-Itali.

Ata arritën të merrnin një çantë me para dhe më pas u larguan nga vendi i ngjarjes.

Burime pranë policisë bëjnë me dije se dy prej autorëve janë arrestuar në kodrat e Panajasë, ndërsa po punohet për kapjen e të tretit.

Gjithashtu janë sekuestruar dy armë zjarri kallashnikov dhe mjeti me të cilin u larguan autorët. /CNA.al

Lajmet e fundit nga