LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kim Kardashian në koncertin e Beyonce dhe Jay-Z, mos kjo do të thotë që i kanë lënë konfliktet mënjanë?

25 Shtator 2018, 21:00, Aktualitet CNA
Kim Kardashian në koncertin e Beyonce dhe Jay-Z, mos kjo do të

Inat dhe konflikte? Mesa duket jo më. Kim Kardashian mendohet t?i jetë bashkuar vendimit të bashkëshortit të saj Kanye, për të lënë mënjanë konfliktet me Beyonce dhe Jay-Z.

Madje ajo ishte e pranishme dhe në koncertin e tyre dje për t?i suportuar.

Së bashku me Kris Jenner, Kourtney dhe Larsan ajo ishte dje në Los Angeles pëer turin e çiftit, ?On the Run II?. Këtë Kim e ka bërë të ditur dhe nëpërmjet videove të shumta të shpërndara në InstaStory.

Mikeshat duket se po kënaqëshin duke kënduar këngët e Beyonce dhe Jay-Z. Epo tani të bindur, mund të themi se?lufta e ftohtë? mes dy çifteve ka përfunduar. Ka mbetur vetëm një konfirmim nga pala tjetër.

 

Lajmet e fundit nga