LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Enca ti je? Këngëtarja ndryshon drastikisht look dhe nuk po e njohim më!

25 Shtator 2018, 20:30, Aktualitet CNA
Enca ti je? Këngëtarja ndryshon drastikisht look dhe nuk po e njohim

Këngëtarja Enca Haxhia do të publikojë së shpejti këngën e saj më të re, për të cilën është shprehur se është e preferuara e saj. Kënga do të shoqërohet me klip dhe duket se Enca ka zgjedhur një look tejet të veçantë.

Në foton e publikuar së fundmi në ?Instagram?, Enca shfaqet me flokë të gjatë portokalli si dhe e veshur me një xhaketë në formën e fustanit në ngjyrë jeshile neoni. Këngëtarja ka zgjedhur një tualet të rënduar dhe fërkuam mirë sytë kur e pamë sepse nuk njihej!

Enca ka arritur edhe këtë herë të transformohet dhe si gjithmonë, nuk i ka lënë shumë vend imagjinatës.

Lajmet e fundit nga