LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lori Hoxha zbuloi arsyen përse nuk i preferon flokët me kaçurrela dhe nuk jemi aspak dakort

25 Shtator 2018, 21:22, Aktualitet CNA
Lori Hoxha zbuloi arsyen përse nuk i preferon flokët me

Jemi mësuar që Lori Hoxhën, ta shohim gjithmonë me flokët e saj bjondë të gjatë e të drejtë ose të mbledhura lart në formën e topuzit! Dhe Lori sapo na tregoi arsyen përse bën këtë zgjedhje dhe tanimë e kuptojmë shumë mirë.

Fashionista shqiptare ka publikuar në profilin e saj në ?Instagram? dy foto ku shfaqet në makinë, e veshur me xhinse dhe një këmishë me printe, ndërkohë që flokët i ka me kaçurrela.  Në përshkrimin e fotos, Lori shpjegon se flokët me onde e bëjnë të ndihet më të madhe në moshë dhe kaq duhet që fashionista të projektojë të ardhmen e saj.

 ?Mendoj se kjo është pamja ime kur të jem 40 vjeç dhe fëmijët e mi të jenë tek gjyshja? ? shkruan krahas fotos Lori Hoxha.

Lajmet e fundit nga