LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ti s’të fal as astarin e xhepit”/ Balla tallet keqazi me Bashën

25 Shtator 2018, 16:22, Aktualitet CNA
“Ti s’të fal as astarin e xhepit”/ Balla tallet keqazi me

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka thumbuar kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Bashën.

Në një postim në rrjetet sociale Balla ka shkruar se Bashës, nuk i dalin 11 miliardë lekët që ?oligarkët? kanë derdhur për kompaninë e kunatit.

?Kush e njeh thotë Luli s’ta fal astarin e xhepit, po sinqerisht këta që të kanë financuar dhe fushatat s’ta kishin borxh! Ah harrova, ti s’do hysh më ne zgjedhje dhe do i mbledhësh lekët me gjoba televizive?,- ka shkruar Balla në postimin e tij.

Postimi i plotë

Ti Lulzim do çlirosh ekonomine nga “oligarket” ?, apo s’te dalin 11 miliarde leke ? qe ?oligarket? qe ti denoncon kane derdhur per kompanine e kunatit?!Kush te njeh thote Luli s’ta fal astarin e xhepit, po sinqerisht keta qe te kane financuar dhe fushatat s’ta kishin borxh! Ah harrova, ti s’do hysh me ne zgjedhje dhe do i mbledhesh leket me gjoba televizive… Qarte, qarte/ CNA.al

Lajmet e fundit nga