LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tragjike/ Studenti shqiptar ndërron jetë disa minuta para provimit

25 Shtator 2018, 16:36, Aktualitet CNA
Tragjike/ Studenti shqiptar ndërron jetë disa minuta para provimit

Një student i Universitetit të Prishtinës ka ndërruar jetë, pasi ka pësuar atak kardiak pak para provimit.

Mësohet se viktima është Leutrim Gjini nga Suhareka dhe se vdekjen e 23-vjeçarit e ka konfirmuar drejtoresha e Klinikës së Gjinekologjisë në Qendrën Klinike Universitare të, Myrvete Paçarada.

Gjithashtu mësohet se në një prononcim për mediat në Kosovë, Paçarada ka thënë se studenti 23-vjeçar kishte pësuar atak kardiak pak minuta, para se të jepte provimin e lëndës  së Gjinekologjisë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga