LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shakira harron Piken/ Fotografohet e lumtur duke bërë sërf

1 Korrik 2022, 20:31, Lifestyle CNA
Shakira harron Piken/ Fotografohet e lumtur duke bërë sërf
Shakira

Këngëtarja e njohur Shakira duket se ka lënë gjithçka pas krahëve dhe po shijon lirinë pas ndarjes nag partneri i saj, mbrojtësin e Barcelonës, Gerard Pike. Së bashku me fëmijët e saj ajo ka nisur pushimet në bregdetin spanjoll.

Disa foto të fundit të këngëtarës e tregojnë atë të lumtur, teksa bënte sërf me fëmijët e saj dhe nën shoqërinë e një miku misterioz që akoma nuk i dihet identiteti.  

Ndarja e papritur e çiftit ka bërë bujë në media dhe ka shkaktuar shumë thashetheme dhe spekulime./CNA.al

Shakira harron Piken/ Fotografohet e lumtur duke bërë sërf
Shakira

Lajmet e fundit nga