LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Kur bleta largohet për pak nga kosherja”/ Bora Zemani, tunduese me pozat e fundit

30 Qershor 2022, 19:30, Lifestyle CNA
“Kur bleta largohet për pak nga kosherja”/ Bora Zemani,
Moderatorja, Bora Zemani

Bora Zemani është "arratisur" nga zhurma në Shqipëri dhe po shijon pushimet në Bodrum.

Moderatorja ka ndarë shumë momente nga pushimet e saj duke treguar se po shijon ditët e nxehta në bregdet.

Së fundi, Bora ka publikuar disa foto ku shfaqet shumë sensuale me rroba banjo, ndërsa më së shumti vëmendjen e tërhoqi mbishkrimi në foto.

Kur bleta largohet për pak nga kosherja, për të shijuar diellin në bregdet”, shkruan Bora.

“Kur bleta largohet për pak nga kosherja”/ Bora Zemani,

Kujtojmë se prej muajsh, emri i saj lakohet në media për jetën e saj private dhe rikthimin me aktorin Donald Veshaj.

Pas daljes nga "Big Brother Vip", Donaldi i dha menjëherë fund lidhjes me Beatrix Ramosajn për t'u kthyer në krahët e Bora Zemanit.

Dyshja janë fotografuar shumë herë në shoqërinë e njëri-tjetrit megjithëse nuk ka pasur një konfirmim nga çifti për rikthim.

Ndërkaq, ka pasur shumë reagime nga personazhe të njohur, të cilët mendojnë se Bora dhe Donaldi po bëjnë një marketing të mirë me historinë e tyre, ndërsa ka pasur edhe nga ata që e kanë quajtur një telenovelë turke./A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga