LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sakrifikon dhuratën për të kompesuar gjyqin/ Amber Heard shet makinën super luksoze të Elon Musk

29 Qershor 2022, 19:17, Lifestyle CNA
Sakrifikon dhuratën për të kompesuar gjyqin/ Amber Heard shet
Foto ilustruese

Aktorja e njohur Amber Heard pasi humbi gjyqin për shpifje, me Johny Deep, do të shesë dhuratën e saj shumë të shtrenjtë që ka marrë dikur nga miliarderi, Elon Musk.  

Kujtojmë që Heard ka qenë në një lidhje dashurie me themeluesin e ‘Tesla’-s.

Një nga dhuratat më të shtrenjta që ka marrë aktorja ka qenë makina ‘Tesla Model X’, e cila mendohet të ketë vlerën rreth 130.000 dollarë.

Makina elektrike mund të përshkojë 628 km me një karikim të vetëm dhe ka plot 1200 kuaj fuqi./A.E- CNA.al
 

Lajmet e fundit nga