LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Deklarata që “zemëroi” rrjetin/ Aktorja Monika Lubonja këshillon Fifin

27 Qershor 2022, 17:34, Lifestyle CNA
Deklarata që “zemëroi” rrjetin/ Aktorja Monika Lubonja
Filloreta Raçi dhe Monika Lubonja

Deklarata e këngëtares Filloreta Raçi për partenrin e saj Adis Patushi krijoi një reagim shumë të ashpër në rrjet edhe nga personazhe të njohura.

Gazetarja Zhaklin Lekatari, në një postim në rrjetet sociale deklaroi se ndjehet e neveritur nga kjo deklaratë e Fifit, e cila sipas saj nuk po e përdor siç duhet famën e saj duke mësuar ndjekësit e saj se si të ruajnë veten për një burrë.

Pas kësaj kanë qenë të shumtë ata që kanë dalë në mbrojtje të këngëtares, njëra prej tyre është aktorja Monika Lubonja.

Përmes një statusi në rrjetet sociale, aktorja e këshillon Fifin të jetojë dashurinë e saj.

“Gusha ime, jeto dhe lumturohu me të gjitha bukuritë që ka dashuria jote. Ta dua shpirtin tënd, ta njoh rebelizmin tënd kur e do.

Guxo e shko përpara zemër. Dashni të dua akoma më shumë që guxon të thuash të vërtetën, atë që të ndjen zemra, kur hap sytë e ndjen pranë teje dashurinë që ti do”, shkruan Monika Lubonja ./ A.E-CNA.al

Deklarata që “zemëroi” rrjetin/ Aktorja Monika Lubonja

Lajmet e fundit nga