LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Topless" në mes të plazhit/ Demi Rose “ndez” rrjetin

27 Qershor 2022, 09:04, Lifestyle CNA
"Topless" në mes të plazhit/ Demi Rose “ndez”
Modelja Demi Rose

Demi Rose nuk di të ndalet. E njohur për pozat e saj tepër seksi ajo ka postuar së fundmi në "Instagram" një foto ku shfaqet pa reçipeta, duke mos i lënë aspak vend imagjinatës.

Modelja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here poston foto mjaft provokuese për fansat e saj.

Ajo është e njohur për pozat "topless" dhe nudo, duke bërë që meshkujt të “çmenden” pas saj./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga