“Kam krehër për këmbët, harxhoj 2 mijë euro për kremrat e fytyrës”/ Moderatorja zbulon kush fshihet pas luksit të saj

26 Qershor 2022, 13:31, Lifestyle CNA
“Kam krehër për këmbët, harxhoj 2 mijë euro
Moderatorja, Erjola Doçi

Erjola Doçi, e cila është pjesë e emisionit “E diell”, në rubrikën “Në trotuar” ka sqaruar deklaratën e saj e cila u bë virale, ku shprehej se kujdesi për fytyrën kap shifrën 2 mijë euro në muaj.

"Sa shpenzon për të qëndruar në formë? Dy mijë euro vetëm për kremra. Nuk po flas për parfume dhe gjëra të tjera, por për fytyrën deri në dy mijë euro në muaj minimumi që i shpenzoj, pasi kremrat që përdor realisht janë goxha të kushtueshëm. Dy mijë euro nuk është absurde se nuk ka të bëjë vetëm për fytyrën se dhe për këmbët. Unë kam krehër për këmbët, që pas dushit kreh këmbët që të jenë në gjendjen e tyre më të mirë. Nuk ka të bëjë kostoja, por fatkeqësisht na ka bërë Zoti të shtrenjtë", ka thënë Erjola Doçi.

Pas kësaj shpërthyen memet në rrjet dhe komentet se çfarë pune bën Eriola që arrin të shpenzojë 2 mijë euro për kremra.

Sot Erjola tha se e mban veten, e ndihmon familja dhe bashkëpunimet që ka ajo me qendra të ndryshme estetike që reklamojnë produktet e tyre.

“E para më mban Erjola, familja, e dyta e kam thënë që herë me bashkëpunime herë pa bashkëpunime. Është prioriteti im.

Nuk konsumohem si imazh dhe bashkëpunoj kur duhet”, tha ajo./ CNA.al

Lajmet e fundit nga