LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Në gjendje të rënduar/ Shakira fotografohet për herë të parë pas ndarjes

25 Qershor 2022, 16:39, Lifestyle CNA
Në gjendje të rënduar/ Shakira fotografohet për herë
Shakira

Pas ndarjes nga partneri i saj Shakira është fotografuar nga paparacët pranë shtëpisë së saj në Barcelonë.

Nga forografitë kuptohet që këngëtarja nuk është në gjendje të mirë. Ajo dukej e lodhur dhe e mërzitur dhe kjo si duket lidhet me ndarjen dhe tensionin që po përjeton këngëtarja kohët e fundit.

Pas ndarjes me partnerin e saj ajo ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave së bashku me ish-partnerin e saj.

Kujtojmë se lajmi i ndarjes u pranua nga të dy dhe u lançua nga vetë ata.

"Me keqardhje konfirmojmë se po ndahemi. Kërkojmë privatësi në këtë moment për mirëqenien e fëmijëve tanë, të cilët janë prioriteti ynë maksimal. Faleminderit paraprakisht për mirëkuptimin dhe respektin”, deklaruan ata./Përshtatur në shqip nga CNA.al

Lajmet e fundit nga