LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Fifi nuk kursen fjalët e dashurisë/ Çfarë shkruan këtë herë për Adisin

23 Qershor 2022, 22:42, Lifestyle CNA
Fifi nuk kursen fjalët e dashurisë/ Çfarë shkruan
Filloreta Raçi dhe Adis Patushi

Filloreta Raçi dhe Adis Patushi janë një nga çiftet më të komentuara në mediat rozë.

Këngëtarja dhe Patushi nisën lidhjen e tyre të dashurisë, pas daljes së Fifit nga "Big Brother Vip" dhe që nga ajo kohë, shfaqen kudo bashkë.

Fifi nuk ka kursyer deklaratat e dashurisë për partnerin e saj, por këtë herë i ka dedikuar disa fjalë zemre që çdokush do të donte t’i dëgjonte.

“Përtej dashnisë! S’jemi te parët ne jetët tona, po një gjë e di - ty ka met dediku veten. M’fal që nuk jam rujt vetëm për ty, po një gjë e di - për ty do jetoj. Të gjeta çmenduria im, dashnia që e kërkova për vite me rradhë. Të dua”, shkruan Fifi, ndërsa Adisi, kometon: "Ti je reahti im”./ A.E-CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)

Lajmet e fundit nga