LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Beniada Nishanit i ndodh e papritura në Itali/ Në sherr me komshien: Mora policinë

21 Qershor 2022, 10:33, Lifestyle CNA
Beniada Nishanit i ndodh e papritura në Itali/ Në sherr me komshien:
Modelja Beniada Nishani

Ish-konkurrentja e "Big Brother Vip", Beniada Nishani, është rikthyer në Itali pas punës në televizion.

Por duket se kthimi në Itali nuk ka qenë dhe aq i bukur për modelen pasi është përfshirë në një zënkë me komshien e saj.

Ajo ka rrëfyer ngjarjen në "Instagram"-in e saj, duke treguar se komshia kishte parkuar makinën te garazhi i saj, ndërsa ajo kishte shpërthyer në të shara dhe ofendime ndaj modeles.

Sa erdha në Itali u zura me komshien sepse kishte vendosur makinën te garazhi im. Thirra policinë. Vëllai im shkoi t’i thoshte mos ta vendoste më aty makinën herën tjetër. Por, ajo filloi ta shante me fjalë të rënda. Madje, na shau edhe se ishim shqiptarë. Unë mora telefonin dhe bëra regjistrime sepse nëse dikush të shan pa arsye në Itali dënohet me gjobë nga 1 mijë euro e lart.

Nuk toleroj dot kur dikush më ofendon, shan, lëndon pa asnjë arsye. Isha gati ta lagia me një kovë ujë. Kështu, aventura ime në Itali sa erdha, plasi sherri. Kjo situatë më bëri nervoze", – ka treguar Beniada duke përdorur nota humori./ CNA.al

Lajmet e fundit nga