LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Britney Spears nuk gjen qetësi/ Paditet sërish nga babai

22 Qershor 2022, 14:15, Lifestyle CNA
Britney Spears nuk gjen qetësi/ Paditet sërish nga babai
Britney Spears dhe babai i saj, Jamie

Beteja ligjore mes yllit të pop-it, Britney Spears dhe babait të saj, Jamie, nuk ka përfunduar ende.

Avokati ligjor i babait të saj, Alex Weingarten, ka paditur këngëtaren, sepse ai pretendon se ajo ka shpifur në postimet në platformat sociale si "Instagram".

E gjithë kjo vjen pas lajmit se Spears çaktivizoi llogarinë e saj në "Instagram", vetëm një javë pasi u martua me Sam Asghari. 

Kujtojmë që në dasmën e këngëtares mungonte familja e saj pasi siç ka pretenduar familja nuk kanë marrë asnjë ftesë nga vajza e tyre për në dasmë.

Në një intervistë në lidhje me çështjen, avokati i këngëtares është mjaftuar duke thënë se është interesante që Britney përballet me diçka të tillë vetëm një javë pasi u martua me të dashurin e saj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga