LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Me poza provokuese/ Çfarë paralajmëron Luana Vjollca?

26 Qershor 2022, 10:15, Lifestyle CNA
Me poza provokuese/ Çfarë paralajmëron Luana Vjollca?
Moderatorja, Luana Vjollca

Moderatorja Luana Vjollca ka gati këngën e saj të pestë nga projekti “Thuaje”.

Moderatorja, së fundi, ka publikuar disa foto shumë provokuese dhe krahas zbulon se këtë herë do të ketë një bashkëpunim me një personazh shumë të njohur publik.

I vetmi detaj që zbulon është se ky bashkëpunim do të jetë i shoqëruar nga një rrëfim me vajza të njohura.

Kujtojmë se Luana Vjollca gjatë kësaj periudhe ka publikuar disa këngë, në të cilat ka rrëfyer pak nga jeta e saj.

Ajo tregoi se në një periudhë të jetës së saj ka përjetuar shumë gjëra që kanë lënë shenjë në jetën e saj, duke treguar se si është përndjekur nga një mashkull./ CNA.al

Lajmet e fundit nga