LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Grushta në aeroportin e Bristolit/ 39-vjeçari godet punonjësit, arrestohet nga policia

25 Qershor 2022, 22:01, Lifestyle CNA
Grushta në aeroportin e Bristolit/ 39-vjeçari godet punonjësit,
Foto nga konflikti ne aeroport

Durimi ka një kufi, por kjo nuk vlen për një anglez, të cilit i ka vajtuar aty ku nuk mban më duke pritur në aeroportin e Bristolit.  Një nga pasagjerët, i cili ka pritur për të hipur në avion, kur nuk ka marrë shërbimin është përleshur me dy punonjës të aeroportit.

Sipas policisë, 39-vjeçari dhe një grua, 37 vjeçe, u arrestuan për shkak të sulmit ndaj punonjësve të aeroportit.

I gjithë momenti la punonjësit e tjerë të shokuar. Në një moment, burri shtyn gruan dhe niset i nevrikosur drejt stafit, teksa godet njërin prej punonjësve me grusht dhe tjetrin e rrëzon në dysheme.

Kur ngrihen në këmbë, gruaja ndërhyn duke mos lejuar që të përshkallëzohet sherri. Dyshohet se pritja për të nisur fluturimin ka nevrikosur 39-vjeçarin që reagoi me sjellje të dhunshme./CNA.al

Grushta në aeroportin e Bristolit/ 39-vjeçari godet punonjësit,

Grushta në aeroportin e Bristolit/ 39-vjeçari godet punonjësit,

Grushta në aeroportin e Bristolit/ 39-vjeçari godet punonjësit,

 

 

Lajmet e fundit nga