LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Dashuria nuk njeh moshë!”/ Megi Pojani nis lidhjen romantike me sulmuesin e Kombëtares

25 Qershor 2022, 17:53, Lifestyle CNA
“Dashuria nuk njeh moshë!”/ Megi Pojani nis lidhjen romantike
Megi Pojani dhe Endri Çekiçi

Megi Pojani, një nga emrat më të komentuar të mediave rozë, kohët e fundit është vënë në qendër të vëmendjes për një histori të supozuar me futbollistin e Kombëtares Endri Çekiçi.

Së fundmi, Pojani ka fluturuar drejt ishujve të Afrikës Lindore duke kaluar disa ditë relaksi dhe duket se nuk është vetëm.

Në postimet e fundit në “Instagram”-in e saj, duket qartë që dyshja ndodhen së bashku pasi ambienti dhe tavolina në imazhet e tyre janë identike.

Çekiçi aktualisht luan për Konyaspor në Turqi. Nëse bëjmë një kërkim të thjeshtë në internet, do të shikojmë që Endri është më i vogël në moshë se Megi.

Aktorja është dy vite më e madhe se futbollisti i Kombëtares.
Me sa duket, edhe në këtë rast vlen shprehja që “dashuria nuk njeh moshë”./E.T-CNA.al

Lajmet e fundit nga