LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një zonjushë shumë simpatike/ Vajza e Alketa Vejsiut shfaqet në Tiranë

26 Qershor 2022, 15:57, Lifestyle CNA

Një zonjushë shumë simpatike/ Vajza e Alketa Vejsiut shfaqet

Moderatorja Alketa Vejsiu, gjithnjë ka qenë e kujdesshme për të mbajtur larg syrit mediatik jetën e saj private dhe familjen.

Së fundi duket se mediat rozë janë përqëndruar te shfaqja e vajzës së saj Nikol, e cila tashmë është një zonjushë shumë simpatike.

Ndonëse jeton dhe studion në Londër, vajza e Alketës ka gjetur kohën për t’u rikthyer në Tiranë, ku tashmë është shndërruar në një personazh të njohur.

Bashkë me mamanë e saj ajo tashmë shkon në eventet që organizohen, duke ndarë kohën me disa nga personazhet më të njohur të "showbizz"-it tonë.

Në rrjetet sociale, Nikol tashmë është shndërruar në yllin e ri, ku ka vëmendjen e të gjithëve, jo vetëm si vajza e Alketës, por edhe si një zonjushë shumë simpatike./ CNA.al

Një zonjushë shumë simpatike/ Vajza e Alketa Vejsiut shfaqetNjë zonjushë shumë simpatike/ Vajza e Alketa Vejsiut shfaqet

 

Lajmet e fundit nga