LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aktorja dhe deputetja ‘arratisen’ nga Shqipëria/ Ekspozojnë linjat perfekte me bikini

26 Qershor 2022, 15:17, Lifestyle CNA
Aktorja dhe deputetja ‘arratisen’ nga Shqipëria/
Arjola Demiri dhe Adriana Matoshi

Aktorja Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri kanë vendosur që ditët e nxehta të verës t'i kalojnë në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Dy bukuroshet kanë zgjedhur Egjiptin si destinacion për pushimet e tyre dhe nuk kanë ngurruar që të publikojnë edhe foto ku shfaqen me bikini.

Demiri dhe Matoshi kanë treguar linjat perfekte në disa poza para pasqyrës.

Ka qenë Arjola ajo e cila publikoi një video në "InstaStory", ku shfaqej duke kërcyer para pasqyrës në bikini, nën ritmet e këngës “Girl on fire” të Alicia Keys./ CNA.al

Aktorja dhe deputetja ‘arratisen’ nga Shqipëria/

Lajmet e fundit nga