LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tërësisht e zhveshur mes trëndafilave/ Supermodelja britanike do t’iu lërë të gjithëve pa mend

28 Qershor 2022, 20:03, Lifestyle CNA

Tërësisht e zhveshur mes trëndafilave/ Supermodelja britanike do

Supermodelja britanike Demi Rose, i ka lënë pak vend imagjinatës në pozat e fundit.

Ylli i Instagramit shfaqet tërësisht e zhveshur në mes të trëndafilave, e mbuluar me një mbulesë të bardhë, ndërkohë që ekspozon hiret e saj.

Tërësisht e zhveshur mes trëndafilave/ Supermodelja britanike do

Kujtojmë se Demi Rose ka një numër të madh ndjekësish në rrjet dhe njihet për pozat provokuese dhe topless, të cilat nuk nguron t’i ndajë./ A.E-CNA.al

 

Tërësisht e zhveshur mes trëndafilave/ Supermodelja britanike do

Lajmet e fundit nga