LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vera e ‘nxehtë’ e Trejsi Sejdinit/ Nuk përmbahet modelja, i vë ‘flakën’ Instagrimit me fotot e fundit

28 Qershor 2022, 16:16, Lifestyle CNA
Vera e ‘nxehtë’ e Trejsi Sejdinit/ Nuk përmbahet modelja,
Modelja Trejsi Sejdini

Trejsi Sejdini është një nga modelet më seksi të momentit. Ish misi është zhvendosur në SHBA ku dhe po merret me karrierën e saj si modele.

Sikur të mos mjaftonin temperaturat e larta,Trejsi ka ndezur rrjetin me pozat e saj tejet seksi.

Ajo shfaqet me provokuese se kurrë teksa tregon format bombastike.

Për më tepër shihni fotot e mëposhtme./ CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga