LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO-Rrushja çmend rrjetin/ ‘Tërbon’ ndjekësit me format e saj

28 Qershor 2022, 15:52, Lifestyle CNA
VIDEO-Rrushja çmend rrjetin/ ‘Tërbon’ ndjekësit me
Rrushe Zyba

Modelja Rrushe Zyba u bë e  njohur për publikun shqiptar, pasi u bë pjesë e emisionit.

Bukuroshja nga Kosova, tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me pamjen e saj, ndërsa nga emisioni vendosi të dilte vetëm.

Rrushja është shumë aktive në rrjetet sociale ku dhe publikon shpesh foto dhe video shumë provokuese.

Së fundi ajo ka publikuar një video ku shfaqet me rroba banjo, duke treguar kështu format e saj perfekte.

Kujtojmë se në Përputhen, Rrushja takimet më romantike i pati me Erjonin dhe Astritin.

Por pasi Erjoni vendosi të deklarohej dhe të dilte çift me Mikelën, Rrushja vendosi të ndërpriste rrugëtimin e saj në Përputhen.

Pjesë e programit Përputhen, ishte edhe motra e saj Laureta, e cila gjithashtu nuk arriti dot të gjente dashurinë dhe doli nga programi e vetme./ CNA.al

 


VIDEO-Rrushja çmend rrjetin/ ‘Tërbon’ ndjekësit me

Lajmet e fundit nga