LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Bora Zemani tregon format perfekte me bikini/ Ka një mesazh për të gjithë: Për momentin...

27 Qershor 2022, 19:44, Lifestyle CNA
Bora Zemani tregon format perfekte me bikini/ Ka një mesazh për
Moderatorja, Bora Zemani

Moderatorja Bora Zemani, pas një sezoni të gjatë me Përputhen, ka zgjedhur të pushojë në bregdet. Moderatorja ka publikuar disa foto shumë provokuese, ku tregon format perfekte me bikini.

Krahas Bora bën lajmërimin për të gjithë, duke treguar se nuk do t’i përgjigjet thirrjeve telefonike pasi është me pushime.

“Personi që po telefononi për momentin nuk mund të përgjigjet! Ju lutem lini mesazhin tuaj pas sinjalit… beeep! ????”, shkruan Bora.

Kujtojmë se moderatorja se prej muajsh emri i saj lakohet në mediat rozë p[ër jetën e saj private dhe lidhjen me Donald Veshaj.

Ata janë fotografuar disa herë në shoqërinë e njëri-tjetrit por nuk e kanë pranuar publikisht rikthimin e tyre./ A.E-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga