LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nxehet Monika Lubonja/ Shpërthen në rrjetet sociale: Nuk dua asnjë të më gjykojë

28 Qershor 2022, 19:07, Lifestyle CNA
Nxehet Monika Lubonja/ Shpërthen në rrjetet sociale: Nuk dua
Aktorja Monika Lubonja

Aktorja Monika Lubonja, ka shpërthyer në rrjetet sociale, pas lajmeve që qarkullojnë në mediat rozë, rreth deklaratave apo statuseve ët saj që gjithnjë merren si thubmime kundrejt dikujt.

Përmes një postimi, Lubonja shkruan se, nuk do që askush ta gjykojë për ndjenjat e saj.

“Nuk po kuptoj më asgje .

Kemi dëshirë të diskutojmë gjithmonë, mendimin e të tjerëve, të japim e të gjykojmë gjërat e të tjerëve … apo kjo gjë është kthyer në egzistencë në një sëmundje që ka kapur botën, e cila quhet lakmi, për ca klikime.

Jo ore jo, për gjërat e bukura duhet të luftosh për t’i pasur e për t’i shprehur.

E nuk dua asnjë të më gjykoj ndjenjat e mia. Jane të miat dhe vetëm të miat oooo njerëz.

Gjithmon e në të gjitha format do luftoj per to.

Kaq”, shkruan ajo./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga