LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Me fustan të zi, të ngushtë pas trupit/ Luana Vjollca nxjerr në pah format bombastike

29 Qershor 2022, 18:32, Lifestyle CNA
Me fustan të zi, të ngushtë pas trupit/ Luana Vjollca nxjerr
Moderatorja Luana Vjollca

Moderatorja Luana Vjollca është mjaft e përfolur për projektet e saj të fundit me tematikë sociale, ku më së shumti trajton dhunën ndaj gruas.

Gjithashtu ajo është vënë në qendër të vëmendjes së mediave rozë për eksperiencat që kanë lënë gjurmë në jetën e saj, ndërsa ka marrë shumë përkrahje nga fansat.

Por krahas kësaj, Luana është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi ka publikuar edhe disa foto provokuese.

Ajo shfaqet e veshur vetëm me një fustan të zi, të ngjitur pas trupit, që i vë në pah format, duke ndezur kështu rrjetin me komente./ B.A. - CNA.al

Lajmet e fundit nga