LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“I fortë Çekiçi”/ Megi Pojani ‘çmend’ ndjekësit me pozat nga krevati: 5 minuta seksi dhe…

30 Qershor 2022, 19:00, Lifestyle CNA
“I fortë Çekiçi”/ Megi Pojani
Megi Pojani

Megi Pojani ka qenë në qendër të vëmendjes javët e fundit për shkak të romancës së përfolur me futbollistin e njohur të Kombëtares, Endri Çekiçi.

Çifti kanë fluturuar drejt ishujve të Afrikës Lindore ku kanë kaluar disa ditë relaksi. Megjithëse asgjë nuk është konfirmuar zyrtarisht, fotot e publikuara nga ata vetë, s’kanë lënë vend për shumë dyshime.

Së fundmi Megi ka postuar disa foto provokuese nga shtrati, ku shkruan “5 minuta seksi dhe pastaj ‘Sloth’ që vuan nga Miopia.

Nuk kanë munguar dhe komentet pikante, ku një prej tyre i shkruan ‘I fortë Çekiç”, "Të është bërë refleks 'doggystyle'" etj./E.T-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga