LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk ka hotel?”/ Ndjekësit e “bëjnë për një lek” Fjoralba Ponarin, moderatorja u jep përgjigjen epike

29 Qershor 2022, 22:52, Lifestyle CNA
“Nuk ka hotel?”/ Ndjekësit e “bëjnë për
Fjoralba Ponari

Fjoralba Ponari ka publikuar në rrjetet sociale një foto romantike me të dashurin e saj, në Francë.

Moderatorja shihet e ulur në një stol, në park, ndërsa partneri ka mbështetur kokën te prehri i saj. “Paqe dhe dashuri në Francë”, shkruan Fjoralba krahas fotos, e cila duket se ka shkaktuar pakënaqësi te ndjekësit.

“Nuk ka hotel?”/ Ndjekësit e “bëjnë për

Nuk ka hotel?”, e pyet një ndjekës. Ky koment ka tërhequr vëmendjen e moderatores.

Jemi çift që nuk shpenzojmë”, i përgjigjet ajo, duke e lënë ndjekësin pa fjalë.

Ndërkohë, kujtojmë se Fjoralba Ponari është kujdesur gjithmonë që jetën e saj private ta mbajë larg mediave./ B.A. – CNA.al

“Nuk ka hotel?”/ Ndjekësit e “bëjnë për

Lajmet e fundit nga