LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

‘Më detyroi të peshohem live’/ Viktoria Bekam akuzon Kris Evansin

29 Qershor 2022, 19:42, Lifestyle CNA
‘Më detyroi të peshohem live’/  Viktoria Bekam akuzon Kris
Viktoria Bekam

Viktoria Bekam ka hedhur akuza ndaj moderatorit Kris Evans për sjellje të pahijshme. Sipas saj moderatori e kishte detyruar këngëtaren të peshohej live dy muaj pas lindjes së djalit të parë Bruklin.

Evans e pyeti se si u kthye në formë pas lindjes, këngëtarja u përgjigj duke thënë se nuk kishte frekuentuar palestrën. Pas kësaj moderatori i kërkoj asaj që të peshohej live për të vërtetuar trupin dhe peshën përfekte.

Por Viktoria e refuzoi diçka të tillë duke thënë se dhe mami i saj kishte humbur shumë kile pas lindjes dhe kjo është thjesht gjenetike.

‘Humbja e kileve nga ana ime është thjesht gjenetike dhe nuk do të thotë që kemi një çrregullim të të ngrënit’, ka thënë ajo.

Nga ana tjetër Kris Evans nuk ka dashur të japë asnjë deklaratë në lidhje me këtë rast./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga