LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Filmi i ribashkoi/ Julia Roberts dhe George Clooney pjesë e një komedie të re romantike

30 Qershor 2022, 15:48, Lifestyle CNA
Filmi i ribashkoi/ Julia Roberts dhe George Clooney pjesë e një
Foto ilustruese

Aktorët e famshëm Julia Roberts dhe George Clooney janë bërë sërish së bashku pjesë e një komedie romantike “Ticket to Paradise”.

Duke luajtur në shumë filma të suksesshëm ata kanë provuar se kanë një kimi të jashtëzakonshme me njëri-tjetrin.

Të dy aktorët, për shumë vite miq të mirë do të interpretojnë një çift të divorcuar, që do të udhëtojë për në Bali, për të mos lejuar që vajza e tyre të bëjë “gabimin” që ata bënë 25 vjet më parë, pra të martoheshin.

Premiera e filmit me skenar të shkruar nga Ol Parker dhe Daniel Pipski do të  jetë në 21 tetor.

Clooney dhe Roberts kanë luajtur më parë së bashku në filmat ‘Ocean’s Eleven’  dhe Money Monster’./CNA.al

Lajmet e fundit nga