LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ Ledri Vula përfundon në spital, Sara ndan me ndjekësit gjendjen e tij

30 Qershor 2022, 22:04, Lifestyle CNA
Foto/ Ledri Vula përfundon në spital, Sara ndan me ndjekësit
Sara e Ledri Vula

Ledri Vula dhe Sara Hoxha kanë festuar pak ditë më parë ditëlindjen e kësaj të fundit në një festë të madhe me shumë miq dhe të afërm.

Por pas festës, duket se Ledri nuk është në gjendje të mirë shëndetësore.

Partnerja e tij, Sara, ka ndarë në "Instastory" një foto, ku shihet Ledri teksa po merr një serum.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur me reperin, por shpresojmë mos të jetë asgjë serioze./E.T-CNA.al

Foto/ Ledri Vula përfundon në spital, Sara ndan me ndjekësit
Foto e postuar nga Sara Hoxha

Lajmet e fundit nga