LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Lopë, debile”/ Fifi nxjerr komentet bullizuese, thumbon Lekatarin: Ku janë këto që japin moral

30 Qershor 2022, 20:11, Lifestyle CNA
“Lopë, debile”/ Fifi nxjerr komentet bullizuese, thumbon
Foto ilustruese

Këngëtarja Filloreta Raçi ka publikuar në "Instagram"-in e saj disa komente dhe mesazhe bullizuese që ajo ka marrë së fundi nga ndjekësit.

Ajo ka shkëputur disa prej tyre dhe krahas thumbon gazetaren Zhaklin Lekatari duke thënë se pse nuk merret me femrat që bullizojnë femrat.

“Ku janë këto gazetaret që na japin moral, me u marrë çik me këto femrat që bullizojnë femrat apo edhe këto kanë të drejtë me shpreh mendimin dhe me bo ça të duan”, shkruan Fifi.

“Lopë, debile”/ Fifi nxjerr komentet bullizuese, thumbon

Në një tjetër postim, ka publikuar të tjera komente ku ndjekësit i drejtohen me ofendime si lopë apo idiote, dhe krahas shkruan se do t’i publikojë të gjitha që të gjithë të kuptojnë se si ndihet ajo çdo ditë kur shikon mesazhe apo komente të tilla.

Kujtojmë se pak ditë më parë, gazetarja Zhaklin Lekatari reagoi shumë ashpër pas një deklarate të Fifit për partnerin e saj Adis Patushi.

Lekatari e cilësoi deklaratën si të neveritshme dhe se ajo nuk duhet të japë mesazhin për ndjekësit e saj që vajzat duhet të ruajnë veten për një burrë./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga